Wie zijn wij

 

 

ir. Anthony Tom

directeur

A.Tom@mooisticht.nl

 

 

ir. Jan van Laarhoven

adviseur ruimtelijke kwaliteit

J.vanLaarhoven@mooisticht.nl

 

 

ir. Peter van Deelen

adviseur ruimtelijke kwaliteit

P.vanDeelen@mooisticht.nl

 

 

ir. Rob Hendriks

adviseur ruimtelijke kwaliteit

R.Hendriks@mooisticht.nl

 

Jolanda van Looij ervenconsulent landschapsarchitect

 

Jolanda van Looij MSc

landschapsarchitect, ervenconsulent

J.vanLooij@mooisticht.nl

 

 

Arjan Scheer AA Dipl Architect

adviseur ruimtelijke kwaliteit

A.Scheer@mooisticht.nl

 

 

ir. Wietske Dubelaar

coördinator monumenten

W.Dubelaar@mooisticht.nl

 

 

Nelly Versteeg

beleidsmedewerker financiën, HRM

N.Versteeg@mooisticht.nl

 

 

 

Trudy Lokhorst

administratie

T.Lokhorst@mooisticht.nl